KURUMSAL

Firmamız 2009 yılında pak shuttle olarak çankya’da 2 araç ve ekipman olarak hizmete başlamıştır. İlk zamanlar sadece havalimanı transfer hizmetleri yapmaktadır.Sonra A.Ş.T.İ. ve TCDD Gar (Yüksek Hızlı Tren) yolcularınada ANKARA’da hizmet vermeye devam ettik. Bu marka ile tam 5 yıl ANKARA halkına hizmet verdik.2014 yılında yeni markamız olan YALIN SHUTTLE olarak devam etmeye başladık.

YALIN SHUTTLE Markasıyla ekip ve ekipmanlarımız biraz daha güçlendi ve 2015 yılı başı iğtibariyle yeni hizmetimiz olan şehir içi transfer hizmetlerimiz başlamıştır. Firmamızın misyonu, daha hızlı zamanda, daha konforlu ve güven içinde yolcularımızı ulaşacagı yere götürmektir.Gelen misafirlerinizi sizin adınıza karşılayıp konforlu bir şekilde sizin bize vereceginiz adrese ulaştırmaktır. Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, "yalinvip.com" web portaIı ile tüm ANKARA online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

YALIN V.İ.P'in size özel ;

Misyonumuz

YALIN SHUTTLE, müşterilerinin "Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Kusursuz Hizmet" prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

YALIN SHUTTLE Farkı

TOP